Новини

28.04.2022

Ми працюємо!

31.12.2021

З Новим роком та Різдвом Христовим!

03.12.2021

Новорічний розпродаж

Свої запити відправляйте на електронну адресу [email protected]

10.10.2021

Участь у виставці MiningWorld Ukraine 2021

З 5 по 7 жовтня ТОВ «Універсальна бурильна техніка» вперше прийняла участь у заході «MiningWorld Ukraine», у виставковому центрі «Козак-Палац», м.Запоріжжя. Це єдина в Україні міжнародна спеціалізована виставка обладнання, спеціальної техніки та технологій для видобутку, збагачення та транспортування корисних копалин. Виставку відвідали керівники підприємств, топ-менеджери гірничодобувних компаній, металургійних і гірничо-збагачувальних підприємств, а також представники державних структур природоохоронного, геологічного та екологічного напрямків.

Наша компанія розмістила на стенді буровий інструмент різних типорозмірів, а також фото, де показано процес буріння і виробництва нашої продукції.

Проводились консультації представників гірничорудних комбінатів, які майже безперервно перебували на нашому стенді під час виставки.

Представники компанії ознайомили відвідувачів виставки з нашим виробництвом, умовами придбання продукції. Нам вдалось провести переговори з кількома важливими стратегічними партнерами, підписати договори, поділитись контактною інформацією нашого підприємства, а також обговорити майбутню співпрацю з потенційними клієнтами.

Компанія ТОВ «Універсалльна бурильна техніка» пропонує партнерам продукцію високої якості, забезпечує виготовлення продукції у відповідності з усіма вимогами споживачів на всіх стадіях технологічного процесу. "Долота шарошкові сертифіковані API на право нанесення монограми API у відповідності стандарту API Spec.7-1, що підтверджено сертифікатом № 7-1-1409, нашу високваліфіковану консультацію та підтримку заводу-виробника.

Відповідність стандартам Відповідність стандартам Відповідність стандартам
10.09.2021

Випробування доліт в Перу

В даний час бурові долота компанії "UniDrillTech" успішно перевірені нашими партнерами в Перу

02.09.2021

Високі стандарти якості

Для досягнення наших цілей у сфері високої якості виробник ТОВ «Універсальна бурильна техніка» працює відповідно до останніх стандартів менеджменту якості та має індивідуальні сертифікати API Spec. 7-1 та API Spec. Q1
Відповідність стандартам Відповідність стандартам
27.05.2021

Партнерство з ТзОВ "Надрагідробурмаш"

ТОВ "Універсальна бурильна техніка" та ТзОВ "Надрагідробурмаш" розпочали партнерство між підприємствами. Наші партнери пропонують наступний перелік продукції для придбання, що виготовляється на власних потужностях:
 1. Бурове обладнання:
  • Перехідники для бурових колон типу П, Н, М;
  • Перехідники НКТ та СБТ;
  • Калібратори лопатеві цільнофрезеровані з прямими (типу КЛВ, КЛН) та спіральними (типу КЛСВ та КЛСВ) лопатями;
  • Стабілізатори наддолотні типу DogSub;
 2. Інструмент для ліквідації аварій на свердловинах:
  • Мітчики ловильні типу МБУ, МЕС, МЕУ, МЛ, МСЗ;
  • Колоколи ловильні типів К, КС, КГ, ЛК, ЛКз;
  • Шламометаловловлювачі типу ШМУ;
  • Фрезери типу ФТ, ФЗ, ФК, ФКК;
  • Труболовки типу ТВН та ТНЗ;
 3. Запасні частини до бурових насосів:
  • Клапани типу К2, К7, К9 та до насосу 9Т;
  • Втулки циліндричні до бурових насосів УНБ-600, НБТ-600, БРН-1, 9Т, НБ-32, НБ-125, 11Гр, ДГ3845-А1, УНБТ - 950т, IDECO (T-800);
  • Поршні до бурових насосів УНБ-600, НБТ-600, РБН-1, 9Т, НБ-32, НБ-125, 11Гр;
  • Штоки для бурових насосів УНБ-600, НБТ-600, БРН-1, 9Т, НБ-32, НБ-125, 11Гр, ДГ3845-А1, УНБТ - 950т, IDECO (T-800);
 4. Інше обладнання:
  • Шаблони колонні;
  • Шаблони трубні;
  • Клапана опресовочні (мембранні);
  • Ремонт опорно-поворотних пристроїв (ОПП) вантажопідіймальної та будівельної техніки.
27.04.2021

Успішні промислові випробування гірничорудних доліт

20.08.2020

Виробництво PDC доліт

PDC долота розробляються й виготовляються спеціально для задоволення потреб наших замовників.

Наші долота надзвичайно стійкі, надійні, легко справляються з наклонно-направленим бурінням, що в першу чергу важливо при намаганні утримати долото в тонкій нафтогазовій породі завдяки технології управління долотом в поєднанні з високою механічною швидкістю проходки, що надає перевагу на високо конкурентному ринку.

Ми покладаємось на потужні технічні дослідження, наукову систему управління, інноваційні технології та бездоганний сервіс, щоб забезпечити наших клієнтів найкращим продуктом та рішенням.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати за посиланням.

19.05.2020

Перемога у тендері для Турецької компанії

24.04.2020

Перемога у тендері

21.04.2020

Аудит системи управління якості API

На ТОВ Універсальна бурильна техніка з 02 по 06 березня 2020 року Американським нафтовим інститутом (API) було проведено аудит на відповідність системи управління якості вимогам специфікації API Specification Q1 та відповідності шарошкових доліт стандарту API Specification 7-1.

Американський інститут нафти (API)- єдина національна неурядова організація США, що займає провідні позиції в світі по стандартизації нафтового обладнання. Запропоновані ним норми визнаються всіма нафтовими і газовими компаніями в світі.

Дотримуючись принципів технічного вдосконалення і незалежного розвитку ТОВ “Універсальна бурильна техніка” завжди підтримує чесне співробітництво і здійснює суворий контроль якості на виробництві.