Новини

10.09.2018

ТОВ "Універсальна бурильна техніка" успішно пройдено аудит системи управління якістю.

ТОВ «Універсальна бурильна Техніка» успішно пройдено аудит системи управління якістю, проведений американським нафтовим інститутом ( АРІ ), та отримано сертифікат, що підтверджує відповідність системи стандарту АРІ Specification Q1, та відповідність шарошкових доліт стандарту АРІ 7-1, також отримано ліцензію з правом нанесення монограми АРІ 7-1-1409.
03.05.2018

Масштабна модернізація виробництва.

Наше підприємство ТОВ «Універсальна бурильна техніка», яке випускає свою продукцію під торговою маркою UniDrillTech, проводить масштабну модернізацію виробництва. Мета – підвищення якості продукції, яку ми випускаємо, та покращення ефективності всього виробництва. Одним із ключових моментів модернізації стало підвищення енергоефективності виробництва, збільшення надійності виробничого устаткування, з метою скорочення періодів регламентних або інших ремонтних робіт. Одним із учасників процесу став концерн «Нікмас», у якого було закуплено стаціонарну компресорну установку ВВ-25/8А, на заміну морально застарілої компресорної станції ВП-50/8. Використання даної установки дозволить скорити використання електричної енергії більше ніж в два рази, крім того вдасться подовжити міжремонтний інтервал, а також відмовитися від використання водяного охолодження. Ці рішення загалом дадуть можливість підвищити ефективність роботи всього використовуваного пневматичного інструменту та обладнання. Постачальником обладнання виступив «Торговий дім «Нікмас», спеціалісти якого і ввели установку в експлуатацію. Враховуючи викладене наша компанія має намір продовжити співпрацю з концерном «Нікмас», у сфері розробки та впровадження енергоефективних інжинірингових рішень.
02.04.2018

Дружній візит в Республіку Азербайджан

Керівництво Товариства здійснило дружній візит в Республіку Азербайджан. В ході зустрічей було проведено перемовини щодо подальшої співпраці з представниками нафтовидобувних компаній «Азнефть» та «Socar».
31.01.2018

Унібуртех відвідали партнери з Італії.

Товариство «Універсальна бурильна техніка» відвідали партнери з компанії "Marchi Giorgio Srl", Італія, - один з найбільших поставщиків бурового обладнання в Європі. В ході візиту було обговорено роботу по діючим проектам на поставку доліт, відбулась зустріч з керівництвом, та інженерно-технічними спеціалістами підприємства. Сторони домовились про розширення асортименту продукції та збільшення обсягів продаж.
10.12.2017

Пропозицію з продукцією ТОВ "Універсальна бурильна техніка" визнано найкращою в тендері, який проводило ПАТ " Укргазвидобування"

В листопаді місяці 2017р. найбільший український видобувник природного газу та газового конденсату ПАТ «Укргазвидобування» проводило тендер на закупівлю доліт діаметром 393,7мм., висунувши при цьому жорсткі технічні умови до бурового інструменту. В тендері прийняли участь компанії з долотами провідних світових виробників. Пропозицію з продукцією виробництва ТОВ «Універсальна бурильна техніка» визнано найкращою. На даний час укладено угоду на поставку доліт, перша партія якої уже відправлена Замовнику.
29.11.2017

Успішно проведено промислові випробування в умовах кар’єру ПрАТ «Полтавський ГЗК»

Нашим товариством ( жовтень-листопад 2017р.) успішно проведено промислові випробування в умовах кар’єру ПрАТ «Полтавський ГЗК» партії доліт 258,0 М70 Т324 (К-ПГВ). Середня проходка доліт в XIV-XVI категорії міцності перевищила показники аналогічних доліт інших виробників на 26% . За висновками комісії дана конструкція визнана ефективною і працездатною в умовах буріння кар’єру ПрАТ « Полтавський ГЗК» та рекомендована до використання.