Новини

31.01.2018

Унібуртех відвідали партнери з Італії.

Товариство «Універсальна бурильна техніка» відвідали партнери з компанії "Marchi Giorgio Srl", Італія, - один з найбільших поставщиків бурового обладнання в Європі. В ході візиту було обговорено роботу по діючим проектам на поставку доліт, відбулась зустріч з керівництвом, та інженерно-технічними спеціалістами підприємства. Сторони домовились про розширення асортименту продукції та збільшення обсягів продаж.
10.12.2017

Пропозицію з продукцією ТОВ "Універсальна бурильна техніка" визнано найкращою в тендері, який проводило ПАТ " Укргазвидобування"

В листопаді місяці 2017р. найбільший український видобувник природного газу та газового конденсату ПАТ «Укргазвидобування» проводило тендер на закупівлю доліт діаметром 393,7мм., висунувши при цьому жорсткі технічні умови до бурового інструменту. В тендері прийняли участь компанії з долотами провідних світових виробників. Пропозицію з продукцією виробництва ТОВ «Універсальна бурильна техніка» визнано найкращою. На даний час укладено угоду на поставку доліт, перша партія якої уже відправлена Замовнику.
29.11.2017

Успішно проведено промислові випробування в умовах кар’єру ПрАТ «Полтавський ГЗК»

Нашим товариством ( жовтень-листопад 2017р.) успішно проведено промислові випробування в умовах кар’єру ПрАТ «Полтавський ГЗК» партії доліт 258,0 М70 Т324 (К-ПГВ). Середня проходка доліт в XIV-XVI категорії міцності перевищила показники аналогічних доліт інших виробників на 26% . За висновками комісії дана конструкція визнана ефективною і працездатною в умовах буріння кар’єру ПрАТ « Полтавський ГЗК» та рекомендована до використання.